Neden Uluslararasi Kafkas Üniversitesi

ATALARIMIZIN DİYARI KAFKASLARDA ÜNİVERİTE EĞİTİMİ

Gelenekleri ve görenekleri ile Türk diyarı. Yemekleri, kültürü, dansları içerisinde kendinizi bulacağınız bir şehir Tiflis. Bizden bir yer, bizim insanlarımız. Haydi, hep birlikte Ata diyarına, üniversite okumaya gidiyoruz. Hayallerinizi ertelemeyin, dilediğiniz bölümde sınav şartı olmadan eğitim alın. Gürcistan’da dünya dili İngilizce eğitim dili olarak kullanılmaktadır. İngilizce eğitimin avantajları ile kariyerinize bir adım önde başlayacaksınız.

Neden Gürcistan Uluslararası Kafkas Üniversitesi?

Kafkas Üniversitesinin amacı öğrencilerinin bireysel potansiyellerini ortaya çıkartmak ve Yüksek akademik ve mesleki gelişim programları ile öğrencilerin yaratıcılık potansiyellerini arttırmaktır. Bu sayede dünya standartlarının üzerinde bilim insanları yetiştirmeyi kendisine görev edinen üniversitemiz öğrencilerini yüksek kariyer ve yaşam standartları ile yoğrulacakları bir hayata hazırlamaktadır. Hayalinizde ki mesleği Gürcistan Uluslararası Kafkas Üniversitesinde ÖSYM sınav şartı olmadan okuyabilirsiniz. Gürcistan’da eğitim size Tıp, Diş Hekimliği, Eczacılık, Fizik Tedavi bölümlerini İngilizce olarak okuma şansını sunmaktadır. Türkiye’de de denkliği olan üniversitemiz Bologna süreci kapsamında müfredat uygulamaktadır. Uluslararası Kafkas Üniversitesinden mezun olan öğrenciler mavi diploma alabilmektedirler. Üniversitemizin ayrıca Avrupa ve Amerika’nın en iyi üniversiteleri ile yapılan işbirlikleri sayesinde ERASMUS imkânı da bulunmaktadır. Eğim dilinin İngilizce olması da mezun öğrencilerin kariyer basamaklarını meslektaşlarından daha hızlı tırmanabilecekleri bir seviyeye taşımaktadır. Bu nedenle Uluslararası Kafkas Üniversitesi sağlık alanlarında Türk öğrencilerin en çok tercih ettiği üniversite olma unvanını kazanmıştır. Üniversite de eğitim alan çok fazla Türk öğrenci mevcuttur. Kafkas üniversitesi üstün bir eğitim isteyen herkesin tek adresi olarak karşımıza çıkmaktadır.

Gürcistan’da Yaşam

Dünyanın en ekonomik ülkesi olan Gürcistan’da yaşam son derece kalitelidir. Konaklamanın da son derece uygun olduğu Tiflis’te yüksek standartlarda yaşayacaksınız. Görkemli dağları, muhteşem ormanları, nehir ve akarsuları ile yaşanabilir, stresten uzak bir ülke olan Gürcistan tam bir pozitif enerji deposudur. Burada gençler eğitimlerini spor ile besleyerek unutulmaz bir öğrencilikhayatı yaşamaktadırlar. Dağların çevrelediği bu ülke tertemiz havası ile stressiz ve sağlıklı bir ortam sunmaktadır.Türklerin diyarı Kafkasya, dağların heybeti ile bizi sarmalaması kendimizi bambaşka bir dünyada bulmamızı sağlıyor. Aradığınız iç huzuru burada bulacak, dansları ile coşacak, doğası ile mest olacaksınız. Tiflis’de Atalarımızın gücünü yüreğinizde hissedeceksiniz.Gürcistan Kafkas Üniversitesinden Mezun Olma Avantajları Nelerdir?
Uluslararası Geçerli Mavi Diploma
YÖK Denkliği
Uluslararası Kariyer Fırsatı